Lista larpów 2007-2011

Poniższa lista wymienia te gry, które odbyły się przed powstaniem strony Larpownia.pl, a należą do działalności krakowskiego środowiska larpowego.

Obawiamy się, że stworzenie pełnej listy larpów zorganizowanych w czasie działania KGL-u oraz KSF-u będzie dość trudne, postaramy się jednak sprostać temu zadaniu. Gdyby ktoś zauważył jakiś błąd albo pamiętał o innym, niewymienionym tutaj larpie: prosimy o kontakt.

2007

14/15 lipca – Królowa Sylvanii (Pluszak, Samalai)
4/5 sierpnia – Wyspa Łotrów (Pluszak, Samalai)
11-12 sierpnia (Dojicon) – Beret na Kiosk (Samalai)
26/27 października (Imladris) – Podbój Dzikiego Zachodu (Gan, Samalai)
1 grudnia – Ogień Mojego Syna (Gan, Samalai)
16 grudnia – Gambit Władymira (Inkwizytor)

2008

19 stycznia – Gospoda „Zabłąkana Dusza” (Gan, Sylvil)
2 lutego – Ja Stawiam! (Samalai, Szczeniak)
16 marca – Noc w muzeum (Gan, Procent)
4 kwietnia – Sagilia (Fenran)
2/3 maja (Constar) – Noc w muzeum (Gan, Samalai)
28 czerwca – Underworld (Młody, Lupus)
12 lipca (Teleport) – Turniej wśród kwitnących wiśni (Gan, Samalai)
12/13 lipca (Teleport) – Ogień Mojego Syna (Gan, Samalai)
23/24 sierpnia – X-files: Pierwsze (Lupus, Gan, Samalai)
20 września – Kwiat Paproci (Samalai)
27 września – Wariatkowo (Meg)
1 listopada – La Tortuga (Procent, Yoru)
17-23 listopada – Assasin, pierwsza krew (Gan)
6 grudnia – Placid Hill: Przebudziciele (Lupus, Samalai)

2009

10 styczeń – Krąg Siedmiu (Ertai)
14 lutego – L5K, Turniej o chwałę i honor (Gan, Samalai)
19 kwietnia – Cień Czerwonej Planety (Samalai)
9 maja – Damaszek by Night (Samalai, Yoru)
14 lipca – Ja Stawiam II (Procent, Samalai)
11 lipca – StarGate: Fontanna Młodości (Qzin)
9 sierpnia (NATcon) – Cyberpunk 2020, Tokyo (Gan, Samalai)
22 sierpnia – Dziki, dziki zachód (Ero-senin)
12 września – X-files II: Noc Świetlików (Ertai, Qzin, Samalai)
30 październik – All Unhallowed Souls Night (Arcmage, Carrie)
22 listopada – Family Trade (Arcmage, Carrie)
5 grudnia – W tym roku prezentów nie będzie (Samalai)
30 grudnia – Trick of the Trade (Arcmage, Carrie)

2010

27 lutego – Viator (Arcmage, Carrie)
13 marca (R-kon) – Family Trade (Arcmage, Carrie)
20 marca – Mekka by Night (Samalai, Yoru)
10 kwietnia – Brooklyn by Night (Samalai)
24 kwietnia – Ścieżka Cierni (Arcmage, Carrie)
22 maja – Manhattan by Night (Samalai)
23 maja – StarGate: Droga do domu (Qzin)
3 czerwca – Via Sinistra (Arcmage, Carrie)
12 czerwca – Nerdowo-studencki larp imprezowy (Baran, Samalai)
10 lipca – U babci na urodzinach (Mło, Royek)
16 lipca – Ja Stawiam III (Procent, Samalai)
7 sierpnia – Droga Cienia (Arcmage, Carrie)
14 sierpnia – Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… (Kot, Młody)
21 sierpnia – Dzielni Poszukiwacze Przygód III (Khel, Samalai)
25 września – Nocny Patrol (Mir)
2 październik – NY, Bronx by Night (Samalai)
9 października – Magiczny Imperatyw (Arachcia, Mło, Olga)
16 października – Cienie nad Bostonem (Arcmage, Carrie)
6 listopada – Wolsung: bal niezwykłych dam i dżentelmenów (Kot, Młody, Samalai)
20 listopada – Mahaindia (Ann)
10 grudnia – Big Game in New Vegas (Samalai, Shar)
28 grudnia – OUP, Echa (Arcmage, Carrie)
29 grudnia – Jeruzalem by Night (Monika, Toread,  Samalai)

2011

16 stycznia – OUP, Pomiędzy granicami (Arcmage, Carrie)
25 luty – OUP, Miasta snów (Arcmage, Carrie)
12 marca – Rotting Queen (Arcmage, Carrie)
26 marca – SKM, Posłańcy Pełni (Royek, Samalai)
2 kwietnia – OUP, We mgle (Arcmage, Carrie)
16 kwietnia – SKM, Wróżba Artemidy (Royek, Samalai)
26 kwietnia – OUP, Ścigając Cienie (Arcmage, Carrie)
30 kwietnia – Szlachetne Porozumienie (Asza, Xelox)
14 maja – SKM, Strażnicy Porządku (Royek, Samalai)
20 maja – Repo! The genetic larp (Samalai, Żmij)
21 maja – Qudssi Rawasi (Arcmage, Carrie)
21 maja – Pensjonat pod Krukiem (Kot, Młody)
28 maja – Odwiedziny u Enora Ceradgada (Samalai, Shent)
1 lipca (Krakon) – Odwiedziny u Enora Caradgada (Samalai, Shent)
2 lipca (Krakon) – Rotting Queen (Arcmage, Carrie)
9 lipca – Shenandoach (Samalai)
13 sierpnia – X-files III: Dom, do którego się nie wchodzi (Procent, Samalai)
20 sierpnia – Ja Stawiam IV: Ognista Woda (Royek, Samalai)
17 października – HollyWoD by Night, Pierwsze (Ertai, Goblin, Samalai)
29 października – SKM, Wilczy Skowyt (Royek, Samalai)
4 listopada – Qudssi Rawasi: Wejść na mi’ah (Arcmage, Carrie)
19 listopada – Słuchaj, kiedy śpiewa lud… (Astela, Shent)
29 listopada – HollyWoD by Night, Krwawy Strzał (Samalai)
2 grudnia – W Boskich Rękach (Deskath, Samalai)
3 grudnia – Intryga naprędce (Astela, Kresyda)
11 grudnia –  Ashiville DHL Base (Kidan)
17 grudnia – SKM, Dwór Ciemnej Strony Księżyca (Royek, Samalai)
20 grudnia – HollyWoD by Night, Cisza przed burzą (Goblin, Samalai)

Wiele starszych recenzji znajdziecie w dziale „Recenzje”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *