SNAPSHOT – fotograficzna gra miejska

1558396_775199705920859_2831052067711249682_n

Organizator: Liveform
Kiedy? 20 czerwca, w godzinach 12:00 – 17:00
Gdzie? Katowice

Zombie w herbaciarni? Duch Alfonsa Zgrzebnioka, straszący pod Filharmonią Śląską? A może krasnoludy na dworcu?

Podczas Snapshota nasze wspólne miasto zamieni się w wielki plener fotograficzny – rozejrzyj się wokół siebie i dostrzeż, jak wiele fascynujących rzeczy Cię otacza. Zabierz swojego smartfona, lustrzankę albo Smienę i ruszaj na miasto!

Zapraszamy więc wszystkich street fotografów, miejskich eksploratorów, miłośników aktywnego spędzania czasu i każdego, kto chciałby poświęcić sobotę na spotkania z ciekawymi ludźmi i fascynującymi istotami z innych krain.

Dla autorów najlepszych zdjęć, a także dla tych, którzy upolują najwięcej dziwnych stworów – przewidujemy nagrody specjalne.

Więcej informacji już niebawem!

Informacje dodatkowe:
Ciągle można przyłączyć się do projektu jako wolontariusz! Poszukujemy chętnych aktorów, larpowców, rekonstruktorów i cosplayerów, którzy dali by się fotografować w trakcie fotograficznej gry miejskiej w Katowicach, która odbędzie się 20 czerwca – w zamian możemy zaoferować Wam zdjęcia, które zostaną zrobione przez graczy i profesjonalnych fotografów w trakcie gry.

Poszukujemy także osób które chciałyby nam pomóc ze strony organizacyjnej. Piszcie do Agata Świstak lub Krzysztof Kraus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *