Z kim współpracujemy?

Zapraszamy na strony wszystkich naszych przyjaciół i współpracowników! Jeżeli chciałbyś, by i Twoja reklama trafiła na poniższą listę, skontaktuj się z nami: wspolpraca@larpownia.pl

Współpraca:

p_2015_pl_festiwal_png
Festiwal Fantastyki Pyrkon to największy, ogólnopolski konwent miłośników fantastyki, odbywający się corocznie w Poznaniu. Najbliższa edycja zaplanowana została na 28-30.04.2017. Celem konwentu jest integracja fandomu oraz propagowanie fantastyki pośród osób dopiero rozpoczynających z nią swoją przygodę. Pyrkon posiada 17 bloków tematycznych, kilka setek punktów programu oraz bardzo rozbudowany dział z grami (zarówno elektronicznymi, jak i planszowymi). Jest to impreza, na której każdy znajdzie coś dla siebie!
Po więcej informacji zapraszamy na: www.pyrkon.pl oraz https://web.facebook.com/Pyrkon/.

unnamed

Ogólnopolski Festiwal Miłośników Fantastyki Falkon to jeden z trzech największych i najważniejszych konwentów w Polsce odbywający się w Lublinie od 2000 roku. Poza tematyka typowo fantastyczną w ramach imprezy odbywają się konkursy „Nerd” oraz „Larpy Najwyższych Lotów”, które z roku na rok przyciągają coraz więcej uczestników. Podobnie jak i sam konwent.

logo podkowa_mini

Pub Podkowa to miejsce na Placu Wolnica, gdzie można wpaść na imprezę taneczną, jak również można skosztować najlepszych polskich i włoskich potraw przygotowanych według własnych przepisów.

,,Jest to miejsce magiczne i na skalę Krakowa niepowtarzalne? – Głębia Smaku

Przyjaciele:

Krakowskie Smoki - logo

Napis_wektor_duży_tło

Deep Town

Silkfencing team

Sklepy larpowe:

Konwenty i obozy:

baner285x80_kolor

4

Zaprzyjaźnione grupy larpowe:

Inne: