Shadows of Cracow

Cienie Dawnych Królów

Stare legendy mówią, że najsilniejszym duchowo miejscem w Krakowie był niegdyś Święty Gaj, gdzie czczono starego, pogańskiego boga. Wieki temu wycięto go z nieznanego chyba już nikomu powodu, by wybudować na nim kopiec, być może miejsce spoczynku samego Kraka. Strzeżony przez setki lat przez starych mędrców, rzucał cień na kolejne pokolenia starego miasta…

Shadows Of Poland jest cały czas rozwijającą się, ogólnopolską siecią LARPów cyklicznych dziejących się w nowym Świecie Mroku. Zaczynaliśmy od Torunia, a w ciągu niecałego roku jesteśmy już w trzech kolejnych miejscach ? w Łodzi, Trójmieście i Poznaniu. Ostatnimi czasy dołączył Wrocław oraz Kraków. Cały czas rozwijamy świat gry, uzupełniając White Wolfowy system o rdzenne, polskie motywy, postacie i intrygi. Prowadzimy LARPy w czterech najpopularniejszych systemach nowego WoDa ? można u nas zagrać człowiekiem, magiem, wampirem i wilkołakiem.

Naszą ambicją jest stworzyć największą społeczność larpową w Polsce i jesteśmy zdeterminowani, żeby to osiągnąć.

Dlatego też pragniemy zaprosić Was wszystkich na zaczynającą się już wkrótce krakowską dramę w systemie Wilkołak: Odrzuceni.

Więcej o Shadows of Poland:
Odsłony
Rekrutacja

Forum ShoP
Wiki Kraków