Konkurs: Victor Orwellsky – Kod Władzy [wyniki]

„Kod Władzy” Victora Orwellsky’ego to zdumiewająca powieść akcji, która demaskuje przeszłość i teraźniejszość. Powietrze aż huczy od ilości spisków, a dobrze znana historia skrywa mnóstwo mrocznych tajemnic, które wciąż mają moc zmiany układów sił. „Kod Władzy” jest dla odbiorcy szokującą dawką informacji. Każdy kolejny rozdział dostarcza nowych rewelacji na temat działań Hitlera, drugiej wojny światowej, organizacji, a także współczesnej polityki, która wcale nie jest taka pokojowa, jak nam się wydaje. Autor dobrze się przygotował, swoje wywody popiera dawką faktów i wniosków. Orwellsky został określony mianem polskiego (śląskiego) Dana Browna. Oczywiście, debiutant musi zostać szybko zaszufladkowany, choć akurat to skojarzenie może jedynie przysporzyć książce fanów.

Powieść debiutującego pisarza jest powiewem nowości na polskim rynku wydawniczym. Nareszcie otrzymujemy solidną porcję sensacji osadzonej w realiach dobrze nam znanych. Orwellsky jako debiutant nie boi się wyzwań, śmiało projektując obrazy z przeszłości i współczesnej areny politycznej. Fabuła to prawdziwy rarytas dla historyków i politologów. W ich głowach powinno zawrzeć od pytań, oburzenia i chęci dyskusji. Rękawica została rzucona. Czy Polska jest na to gotowa?

– za http://orwellsky.com/ksiazka.htm

 

Z okazji przygotowań do krakowskiej odsłony larpa promującego książkę Kod Władzy, chcieliśmy zaprosić Was do udziału w konkursie, który powinien zainteresować wszystkich dociekliwych poszukiwaczy prawdy!

Pytanie konkursowe:  Jak w swojej książce i publikacjach internetowych Victor Orwellsky nazywa grupę osób związaną z pewnym zamkiem w Europie, dążącą do wywierania wpływu na światową politykę ?

Wskazówki znajdziecie na http://orwellsky.blogspot.com. Poprawną odpowiedź należy wysłać na adres kod.wladzy@larpownia.pl. Przyjmujemy od Was maile do 29 lutego 2012, 23:59, czyli do końca miesiąca!

Wśród nadesłanych odpowiedzi wylosujemy jedną osobę, która zostanie nagrodzona egzemplarzem książki Kod Władzy z autografem Victora Orwellsky’ego. Trzy kolejne natomiast otrzymają otrzymają audiobooki,  czytane przez Mirosława Neinerta, aktora i dyrektora teatru Korez.

Zapraszamy do zabawy!

AKTUALIZACJA ? WYNIKI KONKURSU

Książka Kod Władzy:
Bartosz Rojek

Audiobooki:
Krzysztof Wojtasik
Alicja Połynkiewicz
Rafał Ostachowicz

Gratulujemy zwycięzcom, na dniach zgłosimy się do Was w sprawie przekazania nagród!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *