Galeria postaci NWD

Adler NicoleNicola Adler –  z wykształcenia prawnik. Do Los Angeles przyjechała niedawno wraz  z bratem.   Obecna właścicielka Treshold. Pod klub podjeżdża zazwyczaj luksusowym porche. Mocno związana z panem  Wertheimerem.

 

Adler JackJack Adler – brat Nicoli, biznesmen. Związany z firmą Waco Investment LTD. Dostępny pod numerem (213) 555-1213

 

 

Cassie Andrews

Cassie Andrews ? dawniej nietrudno było spotkać ją w Threshold, ostatnio pojawia się tu coraz rzadziej. Wszyscy wiedzą, że zrobi wiele, aby zdobyć dragi lub kasę na nie, chociaż od niedawna przestała poświęcać tyle uwagi używkom i sprawia wrażenie, jakby ciągle była na głodzie. Dziwnym trafem zawsze pakuje się w kłopoty, ale mimo tego wyplątuje się nawet z najcięższych sytuacji ? być może to szczęście, być może naturalne zdolności; najważniejsze, że działa.

James ArrowsmithJames Arrowsmiss – młody udziałowiec firmy, który korzysta z życia. Znany z różnych ekscesów i skandali. Ludzie szemrają o nim jako o zepsutym hedoniście. O dziwo ostatnio chodzą słuchy, że się ustatkował z jakąś nieletnią. Może to po prostu kolejna dziewczyna?

 

Bruce BelzerBruce Belzer – agent lub – jak kto woli – menedżer gwiazd filmowych. Chwali się swoimi kontaktami w branży i obnosi z drogimi ubraniami.

 

 

Mel BryantMel Bryant – typowe dziecko Hollywood. Marzy o zostaniu gwiazdą, w międzyczasie podejmując się różnych przypadkowych zajęć.

 

 

CatCat ? wesolutka, nieco naiwna i cokolwiek egzaltowana, jak każda domorosła poetka. Dla kontrastu pracuje całkiem prozaicznie na kasie w McDonaldzie gdzieś w Downtown, jednak według opinii co poniektórych gustuje raczej w kiepskim sushi niż fast-foodach. Poza tym Cat najwyraźniej nie wyrosła jeszcze z marzeń o księżniczce w wieży, księciu na białym koniu i wielkiej miłości. A skoro o miłości już mowa, to najwyraźniej nie ma w niej szczęścia ? jej faceci zwykle szybko kończą źle? Choć karma najwyraźniej się odwróciła, ponieważ to o niej od dłuższego czasu słuch zaginął.

DamirDamir Batelić – jest znanym fotografem, którego zdjęcia nie jeden raz trafiały na rozkładówki gazet. Często był widywany, jak robił różne dziwne rzeczy. Bywał ekscentryczny i władczy. Ostatnio zginął .

 

 

DesireJezebel Desire Dusk – jeśli kiedykolwiek interesowało cię nocne życie Hollywood, wiesz, kim jest Desire. Była właścicielka klubu Treshold, piękność w nieokreślonym wieku o miękkich rysach, pełnych ustach i zielonozłotych oczach, w których czai się drwina. Jej skóra bladością dorównuje dymowi nieustannie towarzyszącego jej, cienkiego papierosa. Ponadto otacza ją delikatny aromat ogrzanych letnim słońcem brzoskwiń, słodko-gorzkich poranków w ramionach ukochanej osoby. Jej uśmiechy można porównać do krótkich błysków słońca na ostrzu noża.

Kathleen DustKathleen 'Icta’ Dust – córka senatora Charliego Dusta, pracuje jako akwizytor lub mim.

 

 

 

Teryn HamiltonTaryn Hamilton – oficer US Coast Guard. Pochodzi w prostej linii od Alexandra Hamiltona, założyciela tej organizacji. Służbistka o sztywnym kręgosłupie moralnym. Czasami nazywają ją „Sharky”, lecz lepiej nie zwracać się do niej w ten sposób, jeżeli nie nosi się tego samego nazwiska.

 

 

Travis HamiltonTravis Hamilton – najmłodsza latorośl rodu Hamilton. Czarna owca rodziny. Wychowany pomiędzy dwoma siostrami o trudnych charakterach, wyrobił sobie nawyk łagodzenia sporów i przyzwyczajenie do życia z problemami. Przyjechał do Hollywood, aby zająć się siostrą. Pomimo wiecznych tarapatów twierdzi, że ma w życiu cholernego farta.  Zapalony hazardzista. Potrafi wejść do każdego klubu w Hollywood i nieważne, co by się tam działo – jakimś cudem z niego wrócić. Zazwyczaj nie sam

NanaNana – właścicielka studia nagraniowego ?The Rabbit Hole?, w którym powstało kilka hitów ostatnich lat. Nana jest znana ze swojej miłości do motorów i szybkich aut. Chodzą pogłoski, że jest dobrą kochanką, lecz ma tendencję do zakochiwania się w nieodpowiednich facetach. Dusza towarzystwa, jednak nikt nie potrafi określić, ile dokładnie ma lat ? niechętnie opowiada o swojej przeszłości. Często można ją spotkać w klubach, ze szklaneczką czegoś mocniejszego w dłoni.

Lilian RenouxLilian  – zaciągająca momentami po francusku barmanka pracująca w Treshold. Często widywana w masce zasłaniającej pół twarzy.

 

 

Cynthia RobertsCynthia L. Roberts – 18-letnia córka hipisów, łapie się różnych dorywczych prac; totalnie bez kasy, trochę punkówa.

 

 

Wiliam SansonWilliam Sanson – właściciel zakładu pogrzebowego Champs Élysées.

 

 

 

SpeedySpeedy – dziewczyna o idealnych kształtach, na widok których każdemu robi się gorąco, choć na ogół okrywa je charakterystycznym,  długim czarnym płaszczem. Jej ksywa, jak łatwo się domyślić, wzięła się od tego, że praktycznie za każdym razem, gdy ją gdzieś widać, to po prostu jest na speedzie – choć ostatnio zdaje się, że zdziwaczała, ale może po prostu zmieniła dealera?

 

Johnny WalkerJohn Walker – jego rodzice mieli poczucie humoru. Ponoć pracuje w urzędzie. Pewien czas temu przyjechał bodaj z Nowego Jorku. Ma talent do bycia w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *