Fort 2012

Czy słyszałem o Reinsfeld? Hmmm… nawet kiedyś tam byłem i, szczerze mówiąc, cieszę się, że jeszcze mogę o tym opowiadać… Na początku kraina wydawała się urzekać swym pięknem, otoczona bujnym lasem oraz łanami pszenicy, gęstymi jak nigdzie indziej… Dopiero po czasie dowiedziałem się, jak popiół i nawóz z orczego ścierwa dobrze wpływają na rośliny…

Gdzie:  Czyżowice (okolice Wodzisławia Śląskiego)
Kiedy: 5-8 lipca 2012

Strona konwentu: http://www.larpfort.pl/

Informacje:
Nadchodzi czas na kolejną edycję konwentu FORT!

Impreza potrwa od 5 do 8 lipca; gwarantujemy uczestnikom fantastyczną zabawę. Podczas kilkudniowego LARP-a wcielanie się w krasnoludzkich zabójców czy goblińskich szamanów będzie na porządku dziennym.

Poza niezwykłą przygodą w realiach Starego Świata przewidziane jest wiele dodatkowych atrakcji, między innymi konkursy, prelekcje oraz przeróżne gry i pomniejsze larpy. Jak zwykle dołożymy wszelkich starań, by ta kilkudniowa impreza została przez was miło, wygodnie i bezpiecznie spędzona. Na terenie konwentu będzie funkcjonować przyjemna knajpka, gdzie będzie można dobrze zjeść i wypić. Znajdzie się też prysznic z ciepłą wodą – ale chyba najważniejsze pozostaje doborowe towarzystwo innych konwentowiczów.

Do zobaczenia w Reinsfeld!

Więcej informacji dotyczących konwentu FORT na stronie domowej: http://www.larpfort.pl
Oraz na facebook’u: http://www.facebook.com/events/353202344742617/

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *