Nowości o Krakonie 2.0

Wybaczcie nam, że odrobinę zaniedbaliśmy naszą stronę, ale jak sami wiecie, czerwiec jest w tym roku nie tylko miesiącem sesyjnym, ale także piłkarskim i cóż ukrywać – poddaliśmy się emocjom i kibicowaliśmy naszym do samego końca! ; )

Co prawda młodzi się nie popisali tak, jak tego oczekiwaliśmy, ale i tak pokazali klasę. Tak jak oni, i my walczyliśmy o kolejne festiwalowe atrakcje. Z tejże okazji mamy dla was kilka – myślimy, że naprawdę fajnych – ciekawostek, które, jak wierzymy, przypadną wam do gustu.

Wszyscy konwentowicze wiedzą, że jest coś, bez czego ciężko jest sobie wyobrazić naprawdę udaną imprezę. Domyślacie się, co mamy na myśli, prawda? : ) Kostiumy, muzyka, śmiech, zabawa… Tak, tak – COSPLAY!
Miło jest nam poinformować, że tegoroczny cosplay odbędzie się w sobotę (11 sierpnia) na scenie Klubu Studio – w samym centrum festiwalu! A ambasadorką, która przejęła pieczę nad całą zabawą jest – uwaga, uwaga! – Aleksandra SHAPPI Tora! Nasza kostiumowa bohaterka zajmie się zarówno zgłoszeniami, odpowiedziami na pytania, jak i całą organizacją krakonowego cosplayu. Swoje zgłoszenia (po zapoznaniu się z regulaminem) prosimy zgłaszać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce Program -> Wielki Konkurs Cosplay bezpośrednio do Shappi: a.tora@eventy-fama.pl

Mamy nadzieję, że spełnimy wasze oczekiwania, i że pomożecie – zarówno nam jak i Shappi – w tym, aby tegoroczny cospaly okazał się naprawdę udany. Nie zwlekajcie!

Jeszcze nie odchodźcie, to nie koniec atrakcji! Żeby umilić wszystkim naszym krakonowiczom (a także gościom) pobyt na naszym festiwalu, postanowiliśmy zorganizować wieczorną integrację – Wielkie Sobotnie Grillowanie! Obok kiełbasek, w które niestety musicie się wcześniej zaopatrzyć, nie zabraknie muzyki, śpiewów i oczywiście dobrej zabawy! : )

Na sam koniec chcieliśmy przypomnieć o wejściówkach, które możecie zarezerwować (wraz z PEWNYM miejscem noclegowym w salach wspólnych) po atrakcyjnej cenie w zakładce Rezerwacje -> Rezerwuj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *