Bunkier Z

Plakat Zombie

 

Autorzy : Drusil, Ero
Miejsce : Zielony Kontrabas
Data: 23.06.13r.
Realia: Zombie Survival
Zapisy: Pabisek.Mateusz@gmail.com

Wszystkie radia w Hope’s End trąbiły o końcu wojny i wyzwoleniu przez nadjeżdżające wojsko. Ostatnia mała wysepka żywych w morzu nieumarłych miała zostać uratowana.

Nikt jednak nie wspominał o tym, że aby cieszyć się wolnością, należało jeszcze przeżyć ostatni dzień w piekle na ziemi.

We wrzawie świętujących osób rozległ się nagle krzyk, a chwilę później seria wybuchów. Gdy jeden z ostatnich bastionów ludzkości zaczął być zalewany przez żywe trupy, rozpętał się w nim chaos. Wszędzie ujrzeć można było dantejskie sceny.

Część osób oddzieliła się od reszty i trafiła do osobliwego bunkra. Czy przypadkowo? Jakie skrywa on w sobie tajemnice?  I co najważniejsze: czy wszyscy są zdrowi?

Role

Przygotowaliśmy dziewięć głównych ról. Po ich rozdaniu pojawi się również kilka dodatkowych, jednak pierwsza dziewiątka musi zostać bezwzględnie obsadzona :)

1. Szeryf  – weteran wojenny, posiadający niemałe uznanie i posłuch wśród ludności miasteczka. Nie jest zbyt miły, jednak nikt nie podważa jego skuteczności. Przez długie lata utrzymywał wszystkich w ryzach. (Drizzt Do`Urden)

2. Zastępca – wierny odźwierny dowódcy; miły chłopak, wybrany spośród cywili. Zawsze służący pomocą. (Fred)

3.  Pani Doktor  – stanowcza kobieta, pracująca w jedynej czynnej placówce medycznej. (Patrycja)

4.  Asystent – pracuje razem z miejscową lekarką. Cichy, spokojny i wiecznie zamyślony. (Bodvar)

5.  Kaznodzieja – duchowa podpora mieszkańców; walczący z ambony o lepsze czasy. (Samalai)

6. Koordynator –  zrzucony na spadochronie na kilka godzin przed planowanym przybyciem armii, wylądował w samym środku zamieszania. (Reverant)

7. Mechanik – znany wszystkim jako fan teorii spiskowych. (Wilczyca)

8. War… Prorok! – nieszkodliwy osobnik, uważający truposze za równie nieszkodliwe co ludzie. Wszyscy zastanawiają się, jakim cudem przeżył. (Astela)

9. Przypadkowy Przechodzień – naprawdę znalazł się tu przypadkiem! (Arrond)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *