Cielesność albo Jaki kolor wstążki wybrać?

Larpownia.pl zaprasza na warsztaty ruchowe Cielesność albo Jaki kolor wstążki wybrać?

1

 

Gdzie: prawdopodobnie Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Grunwaldzka 5, Kraków
Kiedy: styczeń/luty 2016
Wydarzenie na Facebooku: powstanie niebawem
Zapisy pod adresem: letarg@gmail.com

Pewnym standardem w Krakowie stało się granie full touch, ale no pain, jednak nie dla wszystkich uczestmików/czek larpów to optymalna sytuacja. Jednym z rozwiązań wychodzącym naprzeciw różnym granicom komfortu cielesnego graczy/ek jest zastosowanie wstążek, zakładanych przed larpem, gdzie czerwona oznacza brak kontaktu cielesnego, żółta w granicach rozsądku, zielona pełen kontakt, lub stosowanie słowa bezpieczeństwa np. red. Zapraszamy do udziału w warsztatach ruchowych, których celem jest ułatwienie określenia własnych granic komfortu przez uczestników/czki. Wszystkie zaproponowane ćwiczenia mieszczą się w ramach ?żółtej wstążki?. Podczas warsztatu obowiązuje zasada dobrowolności: możesz wycofać i włączyć się w ćwiczenia w dowolnej chwili. Mimo to prosimy o punktualność.

Zapraszamy wszystkich, niezależnie od sprawności fizycznej. Załóżcie coś wygodnego, nie musi być dres, nie spocimy się bardzo.

Aby warsztaty się odbyły musi zebrać się minimum 7 osób.

Inspirację do poniższych warsztatów stanowią Dni Wolne Aktywizmu zorganizowane przez Kolektyw Spina, w szczególności warsztaty prowadzone przez Ewerysta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *