Larpy na Falkonie 2015

Witajcie moi drodzy.

Mamy przyjemność poinformować Was, iż na Falkonie pojawią się nasze larpy. Wszystkie odbędą się w szkole konwentowej usytuowanej zaraz obok hal Targów Lublin, w sali larpowej nr 1. Larpy, które zostaną przez nas zaprezentowane to:

1. „Serce Ciemności”, sobota 12.00

Umarł Overlord, niech żyje Overlord! Niestety w Krainach Mroku nie wszystko jest takie piękne. Rada Ewidentnie Złych Lordów stanęła przed nielichym problemem. I niekoniecznie jest to wyłonienie nowego Władcy Wszelkiego Zła. Na horyzoncie pojawiła się bowiem tajemnicza Powierniczka Serca, dzierżąca Serce Ciemności. Przedmiot dzięki któremu, każdy z Lordów zawdzięcza swe moce

 

2. „Litania Zuchwałych”, sobota 16.00

Jest 41. milenium w którym niepodzielnie panuje wojna! Na dalekich rubieżach Galaktyki, gdzie nie dociera światło Astronomiconu, a ludzkość składa się z renegatów i odszczepieńców, oni toczą swój bój. Wolni od zobowiązań, nieskrępowani prawem. Przyświeca im tylko jedne cel. Dla Imperatora, dla Ludzkości. Lecz przede wszystkim dla Chwały i Bogactw! Oto oni ? Rogue Traderzy!

 

3. „Vakat”, sobota 20.00

W ponurych mrokach 41 milenium istnieje tylko wojna! W tajemniczych okolicznościach zmarł Gubernator układu Paulius, a arystokracja już od roku nie potrafi wybrać jego następcy. By ostatecznie rozwiązać sytuację Lordowie Terry wysyłają swojego Legata by ostatecznie rozwiązał kwestie systemu, nawet przy pomocy Exterminatusa jeśli zajdzie potrzeba.

 

4. „Światło Nadziei”, niedziela 11.00

Feanor bowiem i jego synowie wezwali wieczne Ciemności, aby ich ogarnęły, gdyby nie dotrzymali ślubów, a na świadków powołali Manwego, Varde i uświęconą górę Taniquetil, przyrzekając ścigać zemstą i nienawiścią aż do końca świata Valara, demona, elfa czy też człowieka z nie narodzonego jeszcze ludzkiego plemienia, każdą istotę dużą czy małą, dobrą czy złą, jakiekolwiek stworzenie, które zjawi się odtąd aż po kres czasu, jeśli spróbuje przywłaszczyć sobie, zagarnąć lub przetrzymywać Silmarile, należne z prawa Feanorowi i jego rodowi.

J.R.R. Tolkien Silmarillion, s.80

Na larpa zapisać można będzie się na konwencie w specjalnym do tego przygotowanym punkcie

Na wszystkie larpy serdecznie zapraszamy oraz życzymy udanej zabawy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *