To jest miejsce na Twoją inicjatywę – spotkanie otwarte Larpowni

Stowarzyszenia Larpownia serdecznie zaprasza na spotkanie otwarte, które odbędzie się w sobotę 18 czerwca o godzinie 15.30 w Artetece WBP w sali konferencyjnej („akwarium”).

Podczas spotkania przedstawimy krótko aktualne projekty Larpowni, w których możecie wziąć udział w charakterze gracza lub wolontariusza – m.in. konwent Dixieland, larpy i dramy. Dowiecie się również, w jaki sposób Stowarzysznie może pomóc Wam w promocji i organizacji Waszych pomysłów.

Oprócz prezentacji naszej działalności chcemy porozmawiać o Waszych inicjatywach. Organizujesz larpy w Krakowie i chcesz znaleźć nowych graczy albo współpracowników do projektu? Jesteś graczem i chętnie zagrasz z nową ekipą? Chcesz sprawdzić swoje siły w organizacji większego wydarzenia związanego z larpami? Twój pierwszy larp dopiero przed Tobą i chcesz wiedzieć czego się spodziewać? Wpadnij koniecznie.
Zaplanowaliśmy dyskusję, podczas której uczestnicy spotkania będą mogli opowiedzieć o swoich larpowych planach i pomysłach, poszukać osób chętnych do współpracy, a także porozmawiać, jakie larpowe inicjatywy chcieliby w przyszłości zobaczyć w Krakowie.

Wydarzenie w serwisie Facebook.1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *