Larpownia.pl rozpoczyna działalność!

Wszystko poszło zgodnie z planem! Strona ruszyła jeszcze przed Sylwestrem 2011/12. Już niedługo pojawią się zapowiedzi nowych larpów na przyszły rok, informacje na temat projektów oraz wiele, wiele więcej! Zapraszamy do odwiedzin!

Czym będzie więc owa strona?
Larpownia.pl ma ambicje, by stać się serwisem skupiającym całokształt krakowskiej działalności związanej z Live Action Role-Playing ? i promować ją. Znajdziecie tu zatem informacje o larpach, grach terenowych, dramach i innych, pokrewnych atrakcjach organizowanych w naszym mieście. Z czasem, według planu, mają się pojawiać również artykuły na temat samodzielnego wykonania strojów i rekwizytów, alternatywnych form larpowych, spis rzeczy do pożyczenia (i namiary na ich właścicieli) oraz wiele innych. Strona będzie się rozwijała na bieżąco, a my jesteśmy chętni realizować Wasze sugestie.

„Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.”
Każdy twórca, który chciałby reklamować swoją działalność w obrębie serwisu Larpownia.pl proszony jest o kontakt! Nie tylko otrzymacie konto dające Wam możliwość zamieszczania informacji o Waszych wydarzeniach, ale i chętnie pomożemy znaleźć Wam miejsce, graczy czy wykonać plakat. Ciągle też poszukujemy osób chętnych do współpracy. Masz pomysł na larpa, ciekawy artykuł albo rzeczy, które chcesz pożyczyć graczom? Napisz do nas na: admin@larpownia.pl

Niniejszym, uznajemy tę stronę za otwartą. Życzymy miłego zwiedzania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *