Akredytacja! Czyli Orkon Rent

Larp Musicalowy na podstawie filmu Rent,
czyli Fasberg, gitary, ogniska i „czynsz za Orkon”!

 akredytacja

Here she lies
No one knew her worth
The late great daughter of Mother Earth
On these nights when we celebrate the birth
In that little town of Bethlehem
We raise our glass- You bet your ass to-
La Vie Boheme

Rent, „La Vie Boheme”

Organizatorzy: Eryk, Samalai
Gdzie? Orkon
Kiedy? 14 lipca, późny wieczór
Konwencja: Larp Musicalowy
Klimat: Orkonowy
Czas trwania: około trzech godzin
Zapisy: samalai@larpownia.pl

Wydarzenie na facebooku.

Zapowiedź:
Co zrobić, jeżeli chce się przyjechać na Orkon, a nie ma się pieniędzy na Akredytację? Kiedy kończy się prowiant i piwo, cóż czynić? Gdzie spać, skoro domki są w remoncie, a wiata ma wielką dziurę w suficie? Co mamy zrobić, kiedy bar podnosi ceny za chleb, a w prysznicach brakuje ciepłej wody? Gdzie mam się ukryć, skoro zapisałem się na Assasina, a w namiocie śpię z Sektą? Co z ochroną, która zasypia na warcie – kto będzie nas chronił? Jaki będzie nasz konwent, kiedy znów spadnie deszcz?

No przecież nie powiemy, że nie jedziemy na Orkon.

Informacje:
LARP ma charakter humorystyczny i opowiada o życiu obozowym na konwentach terenowych, takich jak Orkon. Jakakolwiek tematyka będzie na nim poruszona, należy spojrzeć na nią z przymrużeniem oka… i śpiewająco!

Gra będzie wymagała przygotowania scenek, podczas których zostanie puszczana muzyka z playbacku. Polecam przeczytać o larpach musicalowych oraz obejrzeć trailer musicalu.  Na koniec przesłuchać trochę muzyki, i mam nadzieje, że już w pełni będziecie rozumieć klimat. Przed Orkonem trzeba obejrzeć jeszcze film, do którego LARP będzie nawiązywał.

Stroje na larpa nie będą wymagające, bo choć należy dostosować ubiór do samej roli, to konwencja jest jak najbardziej współczesna, a sama opowieść dzieje się na Orkonie. Gracze dostaną od nas świeczki, które będą potrzebne w trakcie gry.

Szczegóły ról zostaną podane w momencie, gdy będziemy w stanie ocenić, ilu graczy nam się zgłosi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *