Prawo Niespodzianki

Autor: Michał ?Samalai? Ladra
Gdzie: Twierdza – Festiwal Fantastyki, Giżycko
Kiedy: 10 września (sobota), godzina zbiórki będzie jeszcze podana!
Realia: Wiedźmin
Klimat: Przygodowy
Ilość miejsc: do 30
Zapisy:
 samalai@larpownia.pl

Wymagana bezpieczna broń, wygodne obuwie oraz dużo pozytywnej energii!

Wydarzenie na FacebookuZapowiedź na stronie Twierdzy

Zapowiedź:
Kaedweński książę Sabor przedzierał się wraz ze swoimi oddziałami przez knieję na zachód od Est Haemlet. Niewinne polowanie, na które udał się młodzik wraz ze świtą oraz, wchodzącą w skład królewskiego dworu, czarodziejką zmieniło się nagle w bój o przetrwanie. Zachcianka szlachcica kosztowała już życie dziesiątki wytrawnych rycerzy, którzy stanowili jego ochronę oraz towarzystwo. Wszystko przez ślady niedźwiedzia, którego śladem postanowili ruszyć.

Zamiast tego trafili na cmentarzysko pełne żywych trupów.

Grupa uczniów z Kaer Morhen, pod opieką wiedźmina Kirhantera, nieświadoma obecności księcia na terenie tutejszych lasów, miała przejść swoisty chrzest swoich umiejętności. Pogłoski o tym, jakoby na terenie sąsiadującym z elfimi ruinami widziano nieumarłych stworzyły nie tylko sposobność, ale i konieczność zwiadu oraz oczyszczenia tego terenu z zagrożenia. Kirhanter nie spodziewał się jednak, że czekające przed nimi niebezpieczeństwo jest dużo większe, niż można byłoby przypuszczać. Jak i nic nie wiedział o szlachcicu, który walczył o przetrwanie w tych samych lasach?

Nieco więcej o sytuacji wiedziało jednak kilku zwiadowców, którzy przybyli tutaj aż z Dol Blathanna. Niewielka grupa Elfów mogła jednak być albo dla ludzi ratunkiem, albo nawet i zgubą. Zostali oni bowiem wysłani tutaj ze specjalnym zadaniem, które mogło wpłynąć na los całego Kaedwen?

Czy staniesz przeciwko niebezpieczeństwom, które czekają na Ciebie w cieniu starych ruin Est Haemlet? Prawo Niespodzianki czasem upominało się samo, aby zostało spełnione.

Rekrutujemy do grup:
– Książę Sabor, czarodziejka (6-7 osób)
– Wiedźmin wraz z grupą uczniów (4-5 osób)
– Grupa elfich zwiadowców (3-4 osoby)
– Trzy grupy potworów po około 5 sztuk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *