New Wave Drama IV: Burza

New Wave Drama - plakat

Powiadają, że w Hollywood życie zaczyna się dopiero po zmroku, szczególnie teraz, w latach 80-tych. W klubach rozbrzmiewa ponura muzyka nowego trendu New Wave i choć moda wciąż pozostaje pełna kolorów i swoistej wesołości, duch hippisów jest już martwy. Zamiast tego do serc ludzi wkradł się nihilizm i pesymizm. To ciekawe czasy dla nieśmiertelnych. Szczególnie dzisiaj, kiedy satanizm stał się popularnym tematem, kościół LaVeya kwitnie, ludzie oddają się dekadencji i poszukują nowych, zakazanych wrażeń. Cóż, nawet wampiryzm stał się na swój sposób modny.

Autorzy: Goblin, Royek, Samalai
Gdzie: Pub Kazamaty, ul. Dietla 50
Kiedy: 17 stycznia 2012 / godz. 20:00
Temat odsłony: Władca Elizjum

Wprowadzenie:

With the fire from the fireworks up above me
With a gun for a lover and a shot for the pain at hand
You run for the cover in the temple of love
You run for another but still the same
For the wind will blow my name across this land
In the temple of love you hide together

Believing pain and fear outside
But someone near you rides the weather
And the tears he cried will rain on
Walls as wide as lovers eyes

Sisters of Mercy – Temple of Love

Z jednej strony wydaje się, że w Treshold jest niebezpiecznie. Jednakże zarazem ostatnie wydarzenia pokazują, że jest to jedyne miejsce, gdzie tak naprawdę nikomu nic nie grozi, jeżeli tylko zachowa się wedle zasad. Nienapisanych, jeszcze nie do końca określonych. Jednakże, można schronić się tutaj, kiedy na zewnątrz rozpęta się prawdziwa burza.

Nie da się jednak nie zauważyć, że ostatnia częsta nieobecność najbardziej znaczących dla lokalu osób ewidentnie odbiła się na tutejszej atmosferze. Czy na pewno dane osoby jeszcze opiekują się Treshold? Czy możliwym jest, by lokal znalazł się pod jurysdykcją innych osób? Jak wiele można uczynić dla bezpieczeństwa? Od dłuższego czasu do lokalu przychodzą ciągle te same osoby, które nie oczekują tylko zdobycia informacji: chcą również tutaj odpocząć i przeczekać złe czasy. Czy Treshold im to umożliwi?

Powiedziano przecież, że tylko w Hollywood jest bezpiecznie.

Informacja:
Więcej informacji o Dramie znajdziecie tutaj. Zapisy na dramę, wedle instrukcji przedstawionych pod owym linkiem, należy kierować pod adres hollywod80@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *