New Wave Drama IX: Nowy Początek

Ostatni rok pełen był nie tylko szaleństw, imprez, seksu, narkotyków, alkoholu i zabawy, ale także niepokojących zdarzeń, tajemnic i krwi. Osoby, które przychodziły regularnie do Treshold, zostały złączone więziami miłości lub przyjaźni, lecz niektóre z nich rozdzieliła nienawiść czy nieufność. Być może teraz, gdy do znanego wszystkim lokalu zaczęło zaglądać coraz więcej nowych gości, stare problemy odejdą w niepamięć, dzięki czemu klimat w tym hollywoodzkim pubie, popularniejszym z dnia na dzień, ulegnie zmianie. Czas zawrzeć nowe znajomości i zaszaleć po raz kolejny…

Madonna – Like a Virgin

Autorzy: Lupus, Samalai
Gdzie: Artefakt Cafe, ul. Dajwór 3 (artefakt-cafe.pl)
Kiedy: 22 października 2012, godz. 20:00
Temat odsłony: Wprowadzenie do drugiego sezonu, bieżące sprawy + spotkanie organizacyjne.

Wprowadzenie:

Like a virgin
Touched for the very first time
Like a virgin
When your heart beats
Next to mine

? Madonna – Like a virgin

Czas zacząć się na nowo rozkręcać. To, że ślub Nany i Travisa się zbliża, nie oznacza przecież, że Hollywood zamarło. Impreza nadal trwa, a znajomi z Treshold nadal regularnie odwiedzają ten klub. Będziecie? Być może właśnie teraz zapadnie wiele decyzji, które wpłyną na cały następny rok.

Uwaga!
W tym miesiącu spotkanie dramy będzie mieć luźny charakter, gdyż chcemy w jej trakcie porozmawiać z graczami na osobności, by dopiąć wszystkie sprawy przed rozpoczęciem sezonu drugiego. Polecam przeczytać zasady nowej rekrutacji. Na dramę będzie można również zapisać się na miejscu – w tym celu wystarczy opowiedzieć autorom dramy historię swojej postaci i pod ich czujnym okiem rozpisać kartę. Zapraszamy!

Dla ciekawskich: ślub odbędzie się na następnej odsłonie!

Więcej informacji o dramie znajdziecie tutaj. Zapisy na dramę, wedle instrukcji przedstawionych pod owym linkiem, należy kierować pod adres hollywod80@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *