New Wave Drama V: Łowy

New Wave Drama - plakat

Zakończył się pierwsza opowieść, początkowy rozdział  naszej historii. Treshold przestało być zwyczajną knajpą, gdzie można było przyjść, zabawić się i odpocząć. Teraz chyba już tylko niewielka część stałych bywalców klubu wątpi w istnienie wampirów, które postanowiły się tutaj zadomowić. Co zamierza zrobić z tym nowa właścicielka, niejaka Nicola Adler?  Co się stanie z nieobecną od dłuższego czasu barmanką, która ma swoje mieszkanie tuż nad lokalem? Właśnie tam w najbliższym czasie będzie więcej zamieszania, niż można byłoby się spodziewać.

Autorzy: Goblin, Royek, Samalai
Gdzie: Pub Kazamaty, ul. Dietla 50
Kiedy: 28 lutego 2012 / godz. 20:00
Temat odsłony: Władca Elizjum

Wprowadzenie:

Alice pressed against the wall
So she can see the door
In case the laughing strangers crawl and
Crush the petals on the floor

Alice in her party dress
She thanks you kindly
So serene
She needs you like she needs her tranqs
To tell her that the world is clean
To promise her a definition
Tell her where the rain will fall
Tell her where the sun shines bright
And tell her she can have it all
Today
Today

Pass the crystal spread the Tarot
In illusion comfort lies
The safest way the straight and narrow
No confusion no surprise

Sisters of Mercy – Alice

Dzisiejszego dnia do Treshold przyszło znacznie mniej osób, niż mogło się początkowo wydawać.  Choć wciąż raz na jakiś czas przemyka tu, niczym cień, jakaś nowa, nieznana nikomu twarz, nie widać wielu ze stałych bywalców. Co więcej: odnosi się wrażenie, że tej nocy klub nie będzie parkietem dla Danse Macabre.  Taniec umarłych odbędzie się gdzie indziej, z dala od niechcianych oczu.

Ta noc należy właśnie do żywych… być może. Skąd można być pewnym, że to nie są tylko pozory?

Uwaga:
Najbliższa drama będzie miała wyjątkowy charakter. Ponieważ plotki na temat planowanej formy już się rozeszły, śpieszę z oficjalną wersją. Ponieważ postacie dramy w pewnym sensie podzieliły się na dwa „stronnictwa”, chcemy dać im możliwość spokojnego obgadania wszelakich wewnętrznych problemów, przedyskutowania planowanej strategii oraz planów. Dlatego też teren larpa będzie podzielony na trzy pomieszczenia, gdzie dwa z nich nie będą ogólnodostępne – będą mogły wejść tam tylko osoby zaproszone – będzie więc możliwość przemieszczania się między nimi. Jedno pomieszczenie (fabularnie znajdujące się w Treshold) będzie publiczne i otwarte, będą tam mogły swobodnie rozmawiać osoby z obu grup. Każda osoba będzie przypisana do jakiejś grupy, do czego doprowadzą między innymi najbliższe sesje.  Powyżej opisane rozwiązanie jest wynikiem deklaracji i planów sporej części postaci. Od razu też zaznaczam, ze nie będzie to podział na wampiry oraz na śmiertelnych. Byłoby to zbyt proste i udzieliłoby co poniektórym zbyt dużą dawkę informacji.

Informacja:
Więcej informacji o Dramie znajdziecie tutaj. Zapisy na dramę, wedle instrukcji przedstawionych pod owym linkiem, należy kierować pod adres hollywod80@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *