Shadows of Cracow I: Rozejm

Przez ostatni rok tutejsi Cahalithowie przepowiadali, że nadszedł czas, kiedy wielu wilczej krwi przejdzie swoją Pierwszą Przemianę. Nikt jednak nie został odnaleziony przez tutejszych Uratha. Stary i dumny alfa Kościanych Cieni, Eugeniusz Karwowski, znany również jako Siwy Cerber, opamiętał się i zaproponował wszystkim z Ludu spotkanie i rozejm. Wiedział, że tylko zjednoczenie się może pomóc opanować pogarszającą się z dnia na dzień sytuację. Pojawił się ktoś obcy, kto dostrzegł słabość krakowskich wilkołaków.

Autorzy: Markotka, Młody, Samalai
Gdzie: Wrzesińska Asylum, ul. Wrzesińska 9/5 (przecznica od ul. Dietla)
Kiedy: 17 marca 2012 / godz. 17:30
Temat sezonu: Nowe Początki

Wprowadzenie:
Dom Eugeniusza Karwowskiego to ciche i spokojne miejsce, w którym wyraźnie wyczuwa się zapach herbaty oraz naftaliny. Przez okno spoglądać można na Muzeum Archeologiczne, którego kustoszem jest starzec, co nie powinno dziwić nikogo z Ludu, znającego to upiorne z perspektywy Uratha miejsce. Rozeszły się niedawno plotki, jakoby ten mężczyzna, znany również pod imieniem Siwy Cerber, miał udać się na emeryturę ? być może nie tylko tę dla ludzi.

Choć pan Karwowski uważany jest przez wszystkich z zewnątrz za alfę Krakowa, miejscowi jednak nie uznają jego autorytetu. Niemniej jednak nie dziwi nikogo fakt, że na jego zaproszenie odpowiedziała większość krakowskich watah, które dzisiejszego wieczora miały spotkać się w jego domu.

Miała się zakończyć wojna, która trwa w Krakowie od 23 lat. Spór o terytorium, o loci, o dumę. Ten uparty i zawzięty wilkołak, nie chcący oddać nawet garści ziemi osobom nie należącym do jego watahy, zaproponował… pokój. Podzielenie Krakowa. Przyjaźń. Choć wrodzy mu Uratha mogliby powiedzieć na jego temat wiele złego, nikt jednak nie wątpi w jego honor. Dlatego wielu odpowiedziało.

Informacja:
Więcej informacji na temat dramy znajdziecie tutaj.
Niedługo pojawi się również dużo przydatnych danych na ShoP Wiki albo precyzyjniej: tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *