Chcesz pomóc?

Na naszej grupie na facebooku trwa ankieta na temat dalszego rozwoju serwisu Larpownia.pl oraz planów krakowskiego środowiska larpowego. Choć do jej zakończenia pozostało jeszcze parę dni, już widać, że najczęściej wybieraną opcją jest ?Kliknij tutaj, jeżeli chciałbyś/chciałabyś pomóc w rozwoju Larpowni?, z czego wnioskować można, że wielu z Was chętnie przyczyniłoby się do rozkwitu naszej inicjatywy ? być może jednak nie wszyscy macie pomysł, jak to zrobić. Postanowiliśmy przedstawić Wam niezobowiązującą propozycję. Jeśli uda się Wam znaleźć coś dla siebie wśród poniższych punktów, skontaktujcie się z nami.

Umiesz pisać teksty? Masz ciekawy pomysł na artykuł? Serwis potrzebuje przede wszystkim autorów, zarówno chętnych do jednorazowego zamieszczenia tekstu, jak i aktywnych, wrzucających artykuły regularnie. Jeżeli nie masz pomysłu, a chcesz pisać: chętnie zaproponujemy Wam tematy, mamy ich całą listę. Polecam zapoznać się z regulaminem dla autorów.

Szafa. Jeżeli masz rzeczy, które chciałbyś udostępnić graczom, to daj nam znać! Więcej informacji znajdziesz w dziale „Szafa”. Wciąż poszukujemy osoby, która chciałaby zaopiekować się tą inicjatywą.

Uwielbiasz fotografować? Przychodź na nasze larpy i rób zdjęcia! Wystarczy wysłać je potem na adres admin@larpownia.pl ? a my już zadbamy, by trafiły do odpowiedniej galerii.

Chodzisz regularnie na larpy i chciałbyś pisać ich recenzje? Chętnie przyjmiemy teksty nawet od kilku różnych osób ? od przybytku głowa nie boli, a odmienne opinie to możliwość poszerzenia perspektywy.

Tworzysz larpy? Organizujesz warsztaty, spotkania tematyczne lub prelekcje? Larpownia.pl chętnie zareklamuje Twoją działalność. Jeżeli chcesz dotrzeć do krakowskich graczy, zgłoś się do nas, a założymy Ci konto umożliwiające Ci pisanie o swoich wydarzeniach.

Znasz się na makijażu, make-upie, krawiectwie, artystycznym układaniu fryzur, potrafisz robić genialne rekwizyty? Larpownia.pl nie tylko chce Wam dać miejsce o pisaniu o tym: chcemy pomóc Wam w organizacji warsztatów, podczas których będziecie mogli się podzielić Waszymi zdolnościami. Na ten można u nas znaleźć informację na temat warsztatów krawieckich oraz kursu tańców bretońskich.

Jesteś aktywny wśród innej społeczności, regularnie piszesz na ich forum czy stronie? Wstawienie naszego bannera do podpisu pomoże zwrócić uwagę innych na Larpownię. Na większości forów wystarczy wpisać do podpisu następującą formułę:

[url=https://larpownia.pl/][img]https://larpownia.pl/wp-content/uploads/2012/01/half_black.png[/img][/url]

Zachęcamy ponadto do reklamowania naszego serwisu poprzez tworzenie na różnych forach tematu o następującej treści:

Chciałem zaprosić Was na nowy serwis poświęcony Live Action Role-Playing:

[url=https://larpownia.pl][img]https://larpownia.pl/wp-content/uploads/2012/01/fullbanner1.png[/img][/url]

Larpownia.pl to serwis zajmujący się promowaniem i informowaniem na tematy mniej lub bardziej związane z coraz popularniejszą formą rozrywki, jaką stanowi Live Action Role-Playing. Jego celem jest przede wszystkim działalność w obrębie Krakowa; wspomaganie tutejszych twórców oraz reklama krakowskich larpów, gier terenowych, dram i innych, pokrewnych atrakcji. Na stronie będą pojawiały się artykuły dotyczące alternatywnych form gier fabularnych, samodzielnego wykonywania strojów oraz rekwizytów, ważnych wydarzeń na terenie Polski (np. o Orkonie, Flambergu etc.), a także recenzje larpów, które już się odbyły, adresy sklepów internetowych oferujących artykuły larpowe czy zdjęcia z minionych wydarzeń. Dzięki działowi Szafa będzie możliwe wypożyczenie rekwizytów i strojów oraz pozostawienie dla innych informacji o udostępnianych przez siebie przedmiotach. Larpownia.pl ma zamiar rozwijać się, a my wciąż liczymy na Wasze sugestie i propozycje. Twórcom przyświeca idea, aby niniejszy serwis skupiał całokształt krakowskiej działalności związanej z Live Action Role-Playing na zasadach fair-play.

Kontakt: https://larpownia.pl lub admin@larpownia.pl
Grupa na fb: http://www.facebook.com/groups/larpownia/
Strona na fb: http://www.facebook.com/pages/Larpowniapl/189041511192434

Będziemy Wam bardzo wdzięczni za rozpowszechnianie informacji o Larpownia.pl.

Jesteś aktywny na Polterze? Szukamy kogoś, kto zająłby się reprezentowaniem nas w tamtejszym dziale larpowym.

Masz znajomości w knajpach czy domach kultury? By grać na larpach, potrzebne jest miejsce! Nawiązanie współpracy z jak największą ilością potencjalnych lokali zapewni nam wybór, którego potrzebujemy.

Na daną chwilę współpracuje z nami już ponad dziesięciu redaktorów, tak samo jak spora ilość serwisów!
Również Ty możesz stać się częścią naszej grupy, pracując dla dobra krakowskiego środowiska larpowego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *