Farma Ż. L.

Wyobraź sobie, że dostajesz pracę… wywożą Cię w miejsce, którego nie znasz ? więcej, nawet nie wiesz, gdzie się ono znajduje. Wyobraź sobie, że stajesz się małym trybikiem w ogromnym eksperymencie obejmującym dziesiątki ludzkich istnień. Wyobraź sobie, że pod wpływem dziwnych zastrzyków świat zaczyna wywracać się do góry nogami, a Ty sam popadasz w obłęd. Wyobraź sobie, że prawda jest o wiele gorsza…

Czy poznasz prawdę?

Autorzy: Rangers of the North
Gdzie: Klub „Jędruś” (Centrum A / 6a)
Kiedy: 23 czerwca 2012, godz. 15
Ilość miejsc: bez ograniczeń
Zapisy:  kuba.wasielak@gmail.com

 

Dzień 0
Witaj na naszej farmie, towarzyszu. Zastąpisz swojego poprzednika, który dzielnie zniósł pracę u nas, a teraz pewnie opala się gdzieś na Karaibach. Pewnie zastanawia Cię, co oznacza skrót „Ż. L.” Jest to nazwa projektu „Żyj Lepiej”, wyjątkowego eksperymentu naukowo-socjalnego. W trakcie jego trwania możesz odczuwać chwilowe niedogodności, lecz pamiętaj, iż przyczyniasz się do rozwoju naszej rasy. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielą Ci nasi funkcjonariusze. Ach, i pamiętaj ? ochrona jest po to, aby dbać o Twoje bezpieczeństwo, więc nie denerwuj się na jej widok i nie przeszkadzaj jej w wykonywaniu pracy.

 

Dzień 1
Droga mamo.
Tu jest genialnie!
Wszyscy przyjęli mnie tak ciepło i tak przyjaźnie… Tak, wiem, że nie będziemy widzieć się przez dwa lata, ale pomyśl o tym inaczej… Przecież dzięki pieniądzom, które obiecali mi w kontrakcie, w końcu będzie nas stać na operację dla ojca. Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś proponował tak astronomiczną kwotę za zwykłe badania. Całymi dniami wykonujemy tylko proste testy. Dają nam też jakieś dziwne zastrzyki stymulujące organizm do lepszego działania. I muszę przyznać, że czuję się po tym rewelacyjnie!
Czekam na odpowiedź od Ciebie!
Kocham Cię.

 

Dzień 13.

Droga mamo.

Wciąż nie odpisałaś. Czy na pewno dostałaś poprzedni list? Mówili mi, że poczta jest dostarczana kurierem w dzień po wysłaniu? Czy coś się stało? Nie mamy żadnego innego kontaktu ze światem zewnętrznym! Pamiętaj o tym.

Dzieją się dziwne rzeczy. Ostatnio gdy pielęgnowałem ogród, zajmowałem się uschniętą petunią. Była nie do odratowania… Wyobraź sobie, że na następny dzień była żywa! I to jeszcze jak pięknie zakwitła? Jeszcze nigdy nie widziałem czegoś takiego! Nie podejrzewam, żeby ktoś ją dla żartu przesadził, ponieważ nie było po tym żadnych śladów.

Proszę, odpisz jak najszybciej, co u ojca!

Kocham Cię.

 

Dzień 23.

Mamo Boję sie. ciągle słyse głosy!! W ydaje mi się, ze rozumiem rośiny! Ba dal mnie psychlog. Mowiii ze wszTko w oprzadku Petunia opowia dala mi o mczacych je mszycahc. To nie Normalne!

ODPISZ!

 

Dzień 30.

Mamo!

Wypuszczają mnie przed czasem! Od razu mi lepiej, choć wciąż słyszę te przeklęte głosy! Jutro wypuszczają mnie na wolność mówiąc, że przysłużyłem się dobru całego gatunku. Przyjedź do mnie. Czuję, że będę potrzebował dużo odpoczynku po tych badaniach. I już nigdy więcej tu nie wrócę!

Kocham.

 

Stroje:
Generalnie od nikogo nie będziemy wymagać jakiegoś mega-wypas stroju, ponieważ akcja larpa dzieje się współcześnie. Jeśli jednak ktoś z was posiada bardzo dobry strój nadający się na ochroniarza (najlepiej łącznie z atrapą broni), niech napisze o tym w mailu. Chcielibyśmy, aby ten larp w końcu został rozegrany z fajnymi strojami.

Jedzenie:
Nic stoi na przeszkodzie, żeby w naszym ośrodku badawczym znalazła się stołówka. Dlatego mamy z Błażejem propozycję, by każdy, kto może, przyniósł coś do jedzenia / picia. Oczywiście przy zakupach nie ma co wykraczać poza astronomiczną kwotę 5 złotych.

Więcej informacji wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *