Zlot Arda 2012 tuż, tuż

Jeszcze tylko kilkanaście dni pozostało do Zlotu Arda 2012. W sieci pojawił się kolejny, a zarazem ostatni spot wprowadzający do fabuły tegorocznej zabawy (http://www.youtube.com/watch?v=3vJuh1lkAm8&feature=player_embedded). Ilustruje on wydarzenia, jakie miały miejsce w Ered Luin, tuż przed akcją Gry Głównej na tegorocznej edycji tego konwentu terenowego.

Oprócz tego na stronie Zlotu Arda pojawiły się wskazówki dotyczące przygotowania stroju (http://www.arda.org.pl/zlot/jak-wykonac-stroj), które każdemu uczestnikowi zabawy pomogą w stworzeniu idealnej kreacji do zabawy. Znajdziecie tam porady w uszyciu ubioru od podstaw, wykroje oraz instrukcje wykonania prostych elementów m. in.: tuniki, płaszcza czy zbroi. Nie brakuje też opisów charakterystycznych elementów stroju dla każdego z plemion, do których przypisani są gracze.
W zakładce „Przetrwanie pod namiotem” (http://www.arda.org.pl/zlot/przetrwanie-pod-namiotem) zebrano garść informacji o tym, jak dobrze przyszykować się na wiele niedogodności powiązanych z pobytem i noclegiem na terenie imprezy. Wskazówki te na pewno nie tylko ułatwią wam przygotowanie na wyjazd, ale także pomogą przetrwać kilka dni pod gołym niebem. Ponadto na stronie odnajdziecie też program Zlotu Arda (http://www.arda.org.pl/zlot/program). W tym roku konwent nawiązał współpracę z Księgarnią Internetową Gandalf, która to sponsoruje nagrody w konkursach, które będą odbywać się przez podczas trwania imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *