Darkness on the edge of town

Autor: Tomasz ?JMM? Kozłowski
Gdzie: The Eclipse Inn, ul. Piotrkowska 80, Łódź
Kiedy: 4 stycznia, 13:00-18:00
Realia: Deadlands
Klimat: western
Zapisy: poprzez wydarzenie na facebooku

Zapowiedź
Hope. Maleńkie miasteczka z dala od wielkiej polityki, z dala od zbrojnych potyczek, od wojen kolejowych. Z dala od cywilizacji. Idealne miejsce ucieczki, w którym zmęczona przeszłością grupa wygnańców może znaleźć upragnione bezpieczne schronienie. Pod warunkiem, że sami nie sprowadzą kłopotów na ceniących ponad wszystko spokój mieszkańców miasteczka. Tylko czy rzeczywiście Hope jest bezpiecznym sanktuarium, miejscem w którym można zapomnieć o kłopotach? Czy rzeczywiście uciekający przed jednym piekłem nie trafią w jeszcze gorsze? Jakie tajemnice ukrywają milczący mieszkańcy oraz nowo przybyli?

Deadlands. Świat w którym amerykańska wojna secesyjna nigdy się nie skończyła. W roku 1879 kraj jest podzielony na kilka zwalczających się państewek, armie Unii i Konfederacji trzymają się nawzajem w szachu, trwają wyniszczające wojny kolejowe, a gorączka złota ściąga coraz więcej osób daleko za Mississipi ? na obszary bezprawia, pełne Indian i jeszcze gorszych rzeczy? Jeszcze nigdy Dziki Zachód nie był tak dziki.

Informacje

– Larp przeznaczony jest na 15-18 osób.
– Do gry nie jest wymagana dokładna znajomość settingu i mechaniki Deadlands, aczkolwiek konieczne jest orientowanie się w realiach Dzikiego Zachodu i konieczne jest przygotowanie stroju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *