3. Krakowski Weekend z Larpami

W dniach 30 września – 1 października odbył się trzecia odsłona cyklicznej imprezy organizowanej przez Larpownię we współpracy z Arteteką Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej: Krakowskiego Weekednu z Larpami. Przez dwa dni uczestnicy wydarzenia mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych grach i warsztatach. Punkty programu prowadzili zarówno członkowie Larpowni, jak i goście z innych miast: podobnie uczestnicy wydarzenia już tradycyjnie przyjechali do nas nie tylko z Krakowa, ale i całej Polski, co sprawia, że Weekend z Larpami staje się okazja do wymiany doświadczeń i gier między różnymi środowiskami larpowymi ? a także do integracji podczas afterparty w sobotę i wspólnego śniadania w niedzielny poranek.


Gry i warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, w trakcie dwóch dni przewinęło się przez Artetekę ponad trzydziestu uczestników, jednak ta liczba wynika z ograniczonej ilości osób, na jakie przewidziane były larpy. Kolejna odsłona Krakowskiego Weekendu z Larpami przewidziana jest na wiosnę 2018.

Projekt został dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich ? FIO (FIO Małopolska Lokalnie), Gminy Miejskiej Kraków oraz Województwa Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *