Drama „W cieniu Drakenhofu” – nowinki i zmiany

Niezbyt długie ogłoszenie duszpasterskie. Wrzucam tutaj, gdyż zwiększa to szanse, że zostanie przeczytane przez wszystkich.

Primo
Po sporej ilości trudności związanych z poprawnością działania poczty drakenhof@larpownia.pl, w końcu nasza skrzynka działa w pełni poprawnie. Dlatego też ogłasza się, że jest to jedyny właściwy adres, na który będą przyjmowane deklaracje, zarówno fabularne (rozpatrywane przede wszystkim przez Samalai’a) oraz mechaniczne (będące pod pieczą Avatara). Tutaj też będą przyjmowane koncepty nowych postaci graczy, którzy chcą dołączyć do dramy. Prosi się również tych, którzy już biorą udział w naszej zabawie, aby wysłali tutaj swoje koncepty. Dzięki temu będziemy mieli wszystkie materiały w jednym miejscu. Z góry dziękujemy.

Secundo
Odpowiedzi na nadesłane już nam deklaracje możecie się spodziewać w sobotę. Mam cały dzień zarezerwowany na zajęcie się dramą. Wtedy też można się do nas odzywać (deklaracje na maila, pytania najlepiej przez fb).

Tertio
Wbrew krążącym, oczerniającym nas plotkom ekonomia już działa. Mamy jednak pewne trudności z budową bazy danych, dlatego na nią będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać. Wiecie, osobiste życie, problemy i inne priorytety będące wyżej niż drama (sic!). Jakkolwiek, jutro każdy gracz otrzyma rozpiskę swoich włości na maila, tak aby każdy był na bieżąco ze swoim stanem majątkowym. Decydującą zmianą jest to, że teraz również pomniejsze rody mają swoje karty rodu, uzyskując w ten sposób większą niezależność od głównych frakcji Sylvanii.

Pozdrowienia z zamku Drakenhof.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *