SNAPSHOT – fotograficzna gra miejska

1558396_775199705920859_2831052067711249682_n

Organizator: Liveform
Kiedy? 20 czerwca, w godzinach 12:00 – 17:00
Gdzie? Katowice

Zombie w herbaciarni? Duch Alfonsa Zgrzebnioka, straszący pod Filharmonią Śląską? A może krasnoludy na dworcu?

Podczas Snapshota nasze wspólne miasto zamieni się w wielki plener fotograficzny – rozejrzyj się wokół siebie i dostrzeż, jak wiele fascynujących rzeczy Cię otacza. Zabierz swojego smartfona, lustrzankę albo Smienę i ruszaj na miasto!

Zapraszamy więc wszystkich street fotografów, miejskich eksploratorów, miłośników aktywnego spędzania czasu i każdego, kto chciałby poświęcić sobotę na spotkania z ciekawymi ludźmi i fascynującymi istotami z innych krain.

Dla autorów najlepszych zdjęć, a także dla tych, którzy upolują najwięcej dziwnych stworów – przewidujemy nagrody specjalne.

Więcej informacji już niebawem!

Informacje dodatkowe:
Ciągle można przyłączyć się do projektu jako wolontariusz! Poszukujemy chętnych aktorów, larpowców, rekonstruktorów i cosplayerów, którzy dali by się fotografować w trakcie fotograficznej gry miejskiej w Katowicach, która odbędzie się 20 czerwca – w zamian możemy zaoferować Wam zdjęcia, które zostaną zrobione przez graczy i profesjonalnych fotografów w trakcie gry.

Poszukujemy także osób które chciałyby nam pomóc ze strony organizacyjnej. Piszcie do Agata Świstak lub Krzysztof Kraus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *