Prelekcja: Nielegalna Sekcja Wilkołaka

Panie i Panowie. W zasadzie chyba bardziej wypadałoby powiedzieć: wadery i basiory! Trwa rekrutacja do zbliżającej się coraz większymi krokami dramy Shadows of Poland w Krakowie. Z tego też powodu, w ramach przygotowań do niej, pragniemy zaprosić Was na prelekcję na temat systemu Werewolf: the Forsaken.

Autorzy: Goblin, Samalai
Gdzie: pub Kazamaty, ul. Dietla 50
Kiedy: 26 lutego 2012 / godz. 18:00

Na pierwszym spotkaniu planujemy na Waszych oczach własnoręcznie  wybebeszyć tę bestię. Przybliżymy Wam podstawy jej funkcjonowania i opowiemy o tych wszystkich śmiesznych elementach, które drzemią w jej wnętrzu. Dla ludzi o słabszych nerwach informujemy, że wszystko będzie się odbywać w miejscu z dostępem do licznych środków uspokajająco-rozluźniających oraz ustronnym zakątkiem w razie pilnej, wywołanej szokiem potrzeby.

W części zasadniczej spotkania, planujemy poruszyć temat środowiska życia i zwyczajów wilkołaków. W trakcie długich i wnikliwych tortur… wróć ? obserwacji, zdobyliśmy na temat tych istot wiele ciekawych informacji, które mogą ułatwić Wam zrozumienie ich i pomóc przy tworzeniu własnych egzemplarzy. Jeśli już przy tworzeniu wilkołaków jesteśmy, ostrzegamy lojalnie, że będą ?momenty?, to znaczy na pewno nie pominiemy jakże popularnego zawsze i wszędzie, tematu rozmnażania, zwłaszcza od strony praktycznej. Osoby o wyjątkowej wrażliwości proszone są w tym czasie o zasłonięcie oczu i zatkanie uszu w celu uniknięcia zgorszenia.

Poza tematami pikantnymi, planujemy także, dla równowagi, rozrywkę dla najmłodszych:

  • Bajka o tym jak Apokalipsa wybiła wśród Ludu nadreprezentację Indian, a szlag trafił Kapitana Planetę oraz jego bojówkę Greenpeace’u ? czyli istotne różnice między ?starym? a ?nowym? Wilkołakiem.

Pragniemy także omówić kilka innych arcyciekawych zagadnień, jak na przykład:

  • Wilkołak jako rozdarty bohater romantyczny ? rzecz o tym, jak Uratha, stojąc lewą nogą w świecie duchów, a prawą w świecie ciała, starają się być ?tym pomiędzy?;
  • Świat Cienia z punktu widzenia Odrzuconych ? czyli rzecz o uprawie ziemniaków na polu minowym.
  • Patronaty ? krótki kurs jak, mimo iż Wilkołak jest grą drużynową, nie zrobić z nich ?klas postaci?;
  • Totem ? teraz, a nie potem! oraz Tato, tato, czy wilkołaki to gestapo? Tak, synu, trzeba tępić sk… ? czyli czemu duchy tak bardzo nienawidzą Uratha;
  • Plemiona ? czyli różne odcienie szarości (oczywiście chodzi tu o odcienie wilczego futra);
  • Wataha jako podstawowa komórka zdrowej tkanki społeczeństwa Polskiej Rzeczypospolitej LUDdowej;
  • Tak, widziałem łosiołaka! ?  czyli zwierzenia anonimowego Uratha na temat innych zmiennokształtnych istot w Świecie Mroku.

Dodatkowo, w ramach nauki podstaw walki z najczęstszymi wrogami Ludu, zajęcia praktyczne dla panów Deratyzacja dla opornych, a dla pań Jak zabić pająka obcasem bez wchodzenia w formę Ursul.

Innymi słowy:
Wszystkich zainteresowanych prelekcją, chętnych do zapoznania się w miłej atmosferze z systemem Wilkołak: Odrzuceni, zapraszam ja, to znaczy Goblin, wraz z Organizatorami, do pubu Kazamaty przy ulicy Dietla, w niedzielę, 26 lutego 2012 o godzinie 18:00.

Adnotacja:
Jako że będąc zadeklarowanym zwolennikiem nowej wersji Wilkołaka, mam ?Apokaliptyczne Bojówki Greenpeace? w głębokim poważaniu, oficjalnie zaprzeczamy, jakoby podczas sekcji nie miał ucierpieć żaden niewinny wilkołak. To Dziecko Gai! Niech cierpi! I tak był w Harano…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *